Кредитні спори

Адвокат з кредитів

Ідеальний розвиток відносин між банком та позичальником: взяв кредит та вчасно погасив його. Але через непередбачені життєві обставини, фінансові проблеми, несумлінні партнери виникають пені, штрафи, кредитні суперечки, суди. Можна спробувати вирішити справи самостійно, але набагато ефективніше, коли вирішенням питань займеться грамотний кредитний юрист.

Короткий перелік справ, якими займається адвокат із кредитів

Досвід співробітників юридичного бюро «Власенко, Берестової & партнери» дозволяє надавати клієнтам наступну допомогу:

  • усну чи письмову консультаційну підтримку з будь-яких питань взаємовідносин із банківськими організаціями;
  • всебічний правовий аналіз фінансових документів;
  • наш кредитний адвокат розгляне всі можливості мирного врегулювання спору з фінансовою установою;
  • не допустить накладення арешту на майно або виведе його з-під арештних санкцій;
  • розбереться з питаннями щодо заставного майна;
  • юридично правильно розділить зобов'язання щодо позики між вже колишнім подружжям;
  • складе позов для оскарження суми зобов'язання, заперечення різних договорів (поруки, іпотеки);
  • вимагатиме визнати договір позики недійсним;
  • справжній адвокат у кредитних справах піде у вирішенні питань клієнта до кінця – представлятиме його інтереси у засіданнях судів усіх інстанцій.

Колектив юридичного бюро «Власенко, Берестової & партнери» - це команда професіоналів із 10-річним досвідом практичної роботи у правоохоронних та державних органах. Ми напрацювали величезний практичний потенціал, працюємо якісно, ефективно та завжди досягаємо потрібного результату.

Протидіємо банкам юридичними методами

В Україні законодавчо закріплено пріоритетне право позичальника. Але на практиці частіше зустрічається зворотна ситуація, коли його права просто приєднуються до прав банківської установи на вкрай невигідних для людини умовах. Своєчасна консультація юриста щодо кредитів дозволить вчасно помітити небажані пункти у договорі та вимагати змінити їх.

За роки роботи ми відмінно вивчили всі нюанси та слабкі сторони іпотечних, кредитних договорів, документів за порукою та заставами, тому наші суперечки з банками за кредитами завершуються значними поступками фінансових організацій або повною перемогою.

Крім того, допомога юриста по кредитах вкрай необхідна тим позичальникам, чиї банки розпочали процедуру ліквідації або перебувають під керуванням тимчасової адміністрації. У зв'язку з ситуацією, що склалася в країні, багатьом українцям буде корисна консультація юриста щодо кредитних боргів, які взяті у валюті для купівлі житла. Правильно складемо клопотання, вимагатимемо застосувати до нагоди клієнта мораторій (якщо площа житла менше 140 кв. м. та 250 кв. м. – квартира та будинок відповідно).

Набирайте один із зазначених вище номерів, щоб дізнатися вартість послуг кредитного адвоката і отримати первинну консультацію.

У ВАС ВИНИКЛА ПРОБЛЕМА І ВИ НЕ ЗНАЄТЕ, ЯК ЇЇ ВИРІШИТИ?

Телефонуйте і на всі ваші запитання відповість адвокат з досвідом роботи в Одесі та Херсоні.

Зателефонувати Зараз!

Наші Послуги

За допомогою спеціалістів бюро «Власенко, Берестової & партнери» ви зможете захистити права на власність, домогтися визнання заповіту недійсним, визнати договори дарування чи купівлі-продажу недійсними, стягнути борги, вирішити майнові суперечки до своєї користі, відновити терміни прийняття спадщини, інше .

Адвокатське бюро «Власенко, Берестової & партнери» надають такі правові, процесуальні послуги: консультаційна підтримка кандидата юридичних наук, досудове врегулювання на стадії слідства, вироблення ефективної тактики, стратегії захисту на стадії до судового розслідування, судового розгляду, складання документів тощо.

Спеціалісти юридичного бюро «Власенко, Берестової & партнери» кваліфіковано вирішать наступні сімейні суперечки: допоможуть у розподілі майна, розлученні, визначенні місця проживання дитини/дітей, встановленні годин спілкування з дитиною/дітьми, стягненні аліментів.

Співробітники юридичного бюро «Власенко, Берестової & партнери» допоможуть повернути права водія (ст. 130 ч. 1, 2, ст. 124), нададуть першу допомогу після ДТП, ухвалять рішення про можливість досудового врегулювання, стягнуть моральну, матеріальну шкоду, виплату страхової компанією, зроблять багато іншого.